Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 10.04.2017 10:44:28

ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem

Lyžařský kurs

          Lyžařský kurs                 

.

 

Letos naše škola opět pořádala lyžařský kurz  pro žáky 6.- 9. tříd

 dne 20. – 26. února 2011 v Malé Morávce chata Kopřivná.

 

 

     Kurzu se zúčastnilo pouze 26 žáků, protože nás zaskočila velká nemocnost. Hlavním vedoucím kurzu byl ředitel školy Mgr. Jiří Čerešňák, který vedl družstvo nejlepších lyžařů. Začátečníkům lyžařům dávala základy paní učitelka Mgr. Zdeňka Míčková a snowboardisty začátečníky si vzala pod svou ochranu paní učitelka Mgr. Věra Švábová. O naše zdraví pečovala zdravotní sestra Iva Ryšavá, která měla pořád hodně práce, poněvadž i na horách jsme se  celý  týden potýkali s chřipkou. 

     Počasí bylo mrazivé a svah hodně zledovatělý.  Žáci byli bezvadní, choválí  se velmi dobře, proto  týden proběhl bez problémů.

     Jídelníček byl rozmanitý, chutnaly nám hlavně bohaté snídaně.

     Po večerech jsme mívali společná sezení, sportovní filmy, společenské hry a přednášku Horské služby Hrubý Jeseník.

Výsledky lyžařských závodů :

 

Chlapci lyže :  

                          1. místo    Lukšík Tomáš      čas   24 s

                          2. místo    Uřičář Vojtěch               25 s

                          3. místo    Čajka Adam                   26 s

 

Děvčata lyže :   

                           1. místo    Nejezchlebová Silvie      čas   26 s

                           2. místo     Marková Adéla                          30 s

                           3. místo     Michaela Bohatová                 32 s

Chlapci snowboard :  

                                      1. místo    Mikéska Patrik          čas   35 s

                                      2. místo     Solař Radim                       36 s

                                      3. místo     Průdek Dan                        38 s

 

Děvčata snowboard :  

                                       1. místo    Maňáková Kateřina        čas  39 s

                                       2. místo    Kuřinová Martina                     46 s

                                       3. místo    Štuchalová Marcela                49 s

 

    Hodnocení pořádku na pokojích :    

Nejvíce bodů -  49 -  za nejlepší pořádek na pokoji získali chlapci :  

                                                                                                                                                                                   Jan Svoboda

                                                                                                            Přemysl Skřivánek

                                                                                                            Vojta Uřičář

 

Největšími nepořádníky byli chlapci z 6.třídy, získali pouze 29 bodů :

                                                                                                            Ondra a Marek Rybníkáři  

                                                                                                            Radim Pilčík

                                                                                                            Tomáš Beňo

TOPlist