23.10.2009

Ostrožská Lhota -  Partyzánský samopal

Operace čtyřčlenných skupin o samopal, medaile a diplomy
Počet skupin není limitován. V každé hlídce jsou minimálně dvě děvčata.

Partyzánský samopal zorganizovala v pátek 23. října základní škola v Ostrožské Lhotě. Sportovní soutěž byla určena pro školáky druhého stupně a odehrávala se od samého rána.
    Soutěže se zúčastnilo 46 skupinek po čtyřech soutěžících, které byly složeny z žáků škol
z  blízkého či vzdálenějšího okolí. Kromě domácích běžců soutěžila i družstva z Blatnice pod Svatým Antonínkem, z Uherského Ostrohu, z Halenkovic, z Ostrožské Nové Vsi, ze Starého Hrozenkova, z Polešovic, ze Šumic, z Tupes, z Kunovic a z Veselí nad Moravou.
  Všichni běžci se orientovali pomocí mapek, některým se podařilo i zabloudit.

Repliku samopalu si odneslo vítězné  družstvo z Ostrožské Nové Vsi. Druzí doběhli soutěžící ze Starého Hrozenkova, třetí místo obsadili žáci z halenkovické základní školy.
  Z naší školy se zapojilo šest družstev 5.-9. ročníku.
Nejlépe se umístnili na 13. místě žáci 9. ročníku ve složení Perutková Veronika, Páč Dominik, Žajdlíková Lucie a Martin Chabiča ( foto zleva).

23.10.2008

start.číslo 41 -  pořadí 40                                     start.číslo 44 - pořadí 50                                       start. číslo 49 - pořadí 33

start. číslo 51 - pořadí 49                                     start. číslo 58 - pořadí 53                                   start. číslo 61 - pořadí 46