Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 18.12.2017 07:56:25

ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem

Florbal
Florbal
 
Turnaj ve florbale ve Velké nad Veličkou 2009
 
 
Turnaj se uskutečnil 24.3.2009 za účasti týmů  základních škol z Velké nad Veličkou, Blatnice, Hroznové Lhoty, Vnorov a Církevní ZŠ Veselí nad Moravou.
 
 
 
K prvnímu utkání naši žáci nastoupili proti ZŠ Vnorovy. Z naší strany byla znát nervozita z prvního utkání, ale postupem času zcela opadla a zaslouženě jsme vyhráli 2:1. Obě branky vstřelil Radek Vyskočil.
 
    
 
Ve druhém utkání jsme se střetli s domácím týmem ze ZŠ Velká nad Veličkou. Po vyrovnaném zápase jsem vyhráli 3:2, kdy se čistým hatrickem blýskl opět Radek Vyskočil.
 
      
 
Do třetího zápasu naši žáci nastoupili proti silné ZŠ Hroznová Lhota. Z utkání byla znát nervozita od obou dvou mužstev. V utkání jsme dvakrát vedli o 2 góly, ale po našem nedůsledném bránění zápas nakonec skončil remízou 3:3.
 
     
 
V posledním utkání naši žáci nastoupili proti Církevní ZŠ Veselí nad Moravou, která stejně jako my ještě neprohrála. Hrálo se tedy o postup do okresního kola. První půlka byla zcela vyrovnaná a skončila 2:2, ale po změně stran soupeř přidal a zaslouženě vyhrál 5:2.
      
 
V silné konkurenci pěti týmů jsme tak obsadili pěkné druhé místo.
 
TOPlist