WebSnadno
Doporučujeme
Založit web nebo e-shop
Tvorba webových stránek na
PageRide.com
|
Nahlásit protiprávní obsah!
|
Mapa stránek
aktualizováno: 18.12.2017 07:56:25
ZŠ a MŠ Blatnice pod Svatým Antonínkem
Žáci I. stupně‚ šk. rok 2009/2010
Zápis do I.tř. v roce 2009
Zápis do I. tř. v roce 2010
Zápis do I. tř. v roce 2011
Žáci II.stupně‚ šk.rok 2007/2008
Žáci II. stupně‚ šk. rok 2008/2009
Žáci II. stupně‚ šk.rok 2009/2010
Žáci II. stupně‚ šk. rok 2010/2011
Žáci II. stupně‚ šk. rok 2011/2012
Žáci I. stupně‚ šk.rok 2007/2008
Žáci I. stupně‚ šk.rok 2008/2009
Žáci I. stupně‚ šk. rok 2010/2011
Žáci I. stupně‚ šk. rok 2011/2012
3.9.2012 Zahájení šk.roku a prvňáčci
21.9.2012 Sport.olympiáda žáků I.stupně
Fotogalerie ZŠ
Úvod
O škole‚ kontakty
Úřední deska
Pracovníci školy
Informace o službách žákům
Družina
Zvonění‚ Rozvrhy tříd
Kroužky
Školní jídelna
MŠ Blatnice
MŠ Suchov
Školní akce
Školní akce sportovní
Školní akce ostatní
Fotogalerie ZŠ
Fotogalerie MŠ
šk. rok 2009/2010
I. třída tř. uč.: Mgr. Věra Macková
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Bílek Viktor
Blatnice
12.
Kuřinová Klára
Blatnice
2.
Cícha Alexandr
Blatnice
13.
Machálková Klaudie
Blatnice
3.
Dvořák Jakub
Blatnice
14.
Malůšová Kamila
Blatnice
4.
Indra Lubomír
Blatnice
15.
Mikulíková Angalika
Blatnice
5.
Janás Marek
Blatnice
16.
Nováková Adéla
6.
Janás Michal
Blatnice
17.
Trusková Kateřina
7.
Janéska Josef
Blatnice
18.
Uřičařová Anežka
8.
Lukšík Jakub
Blatnice
19.
Vaďurová Sabina
9..
Máčal Michal
Blatnice
20.
Vyskočilová Anna
10.
Míšek Ondřej
21.
Vyskočilová Natálie
11.
Páč David
22.
Žufanová Kristýna
II.A třída tř. uč. Mgr. Jitka Hrušková
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Chabiča Pavel
Blatnice
14.
Bogarová Pavlína
Blatnice
2.
Chabiča Pavel
Blatnice
15.
Hrušková Natálie
Blatnice
3.
Lukáš Marek
Blatnice
16.
Míšková Alžběta
Blatnice
4.
Míšek Dominik
Blatnice
17.
Navrátilová Zuzana
Blatnice
5.
Míšek Ondřej
Blatnice
18.
Štuchalová Simona
Blatnice
6.
Pavelka Jan
Blatnice
19.
Těthalová Klára
Blatnice
8.
Robek Jan
Blatnice
7.
Pazdera Lukáš
Blatnice
9.
Smažil Dominik
Blatnice
10.
Smějsík Michal
Blatnice
11.
Těthal Adam
Blatnice
12.
Valášek Jan
Blatnice
13.
Vyskočil Petr
Blatnice
II.B třída tř. uč.: Mgr. Božena Hanáková
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Fojtík Jakub
Blatnička
12.
Ingrová Nikol
Blatnice
2.
Fuga František
Blatnice
13.
Maňáková Karolína
Suchov
3.
Jahoda Dalibor
Blatnička
14.
Martinková Viktorie
Blatnice
4.
Janás Václav
Blatnička
15.
Pomajbíková Eliška
Blatnice
5.
Minařík David
Blatnička
16.
Supová Natálie
Suchov
6.
Straka Tobiáš
Blatnice
17.
Vařechová Michaela
Suchov
7.
Sťahel Pavel
Blatnička
18.
Žufanová Kristýna
Blatnice
8.
Sup Lukáš
Blatnička
9.
Svoboda Jiří
Blatnice
10.
Tomeček Jáchym
Uherský Ostroh
11.
Vaněk Martin
Blatnička
III. třída tř. uč.: Mgr. Marie Fojtíková
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Cícha Jonáš
Blatnice
10.
Cintulová Diana
Blatnice
2.
Fojtík Petr
Blatnička
11.
Jakůbková Petra
Blatnice
3.
Hruška Petr
Blatnice
12.
Lancuchová Martina
Blatnice
4.
Janeska Jiří
Suchov
13.
Máčalová Valerie
Blatnice
14.
Mošťková Anna
Blatnička
15.
Novotná Nikola
Blatnice
5.
Solař Tomáš
Blatnice
16.
Petraturová Kristina
Blatnice
6.
Spitzer Jaroslav
Blatnice
17.
Rolencová Natálie
Blatnice
7.
Strmiska Petr
Blatnice
18.
Staufčíková Natálie
Suchov
8.
Šeda Matěj
Blatnice
9.
Truska Jan
Blatnice
IV.třída tř.uč.: Mgr. Miroslav Břeň
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Balada David
Suchov
14.
Burešová Petra
Suchov
2.
Bernátek Lukáš
Blatnice
15.
Hurábová Barbora
Blatnice
3.
Dražil Jan
Suchov
16.
Janíková Michaela
Blatnice
4.
Hanačík Matěj
Blatnice
17.
Pavelková Markéta
Blatnice
5.
Horký Matyáš
Blatnice
18.
Zedková Tereza
Blatnice
6.
Hřešil Michal
Blatnice
7.
Jahoda Dominik
Blatnička
8.
Kuřina Radim
Blatnice
9.
Maňák Radek
Blatnice
10.
Naňák Tomáš
Blatnice
11.
Pešek Tibor
Blatnice
12.
Říha Kryštof
Blatnice
13.
Stašek Jakub
Blatnička
V. třída tř. uč.: Mgr. Věra Švábová
poř.
číslo
chlapci
bydliště
poř.
číslo
dívky
bydliště
1.
Antl Pavel
Blatnice
17.
Bachanová Barbora
Blatnice
2.
Beňa Tomáš
Blatnice
18.
Goliášová Marcela
Blatnice
3.
Cenek Štěpán
Blatnice
19.
Hrušková Kristýna
Blatnice
4.
Hlahůlek Petr
Blatnice
20.
Jančová Michaela
Blatnice
5.
Navrátilík Lukáš
Blatnice
21.
Kazíková Denisa
Suchov
6.
Pilčík Radim
Blatnice
22.
Prachařová Veronika
Blatnice
7.
Rybnikář Marek
Blatnice
23.
Staňková Simona
Blatnice
8.
Rybnikář Ondřej
Blatnice
24.
Supová Eliška
Blatnička
9..
Straka Tomáš
Blatnice
25.
Šťastová Pavlína
Suchov
10.
Sup David
Suchov
26.
Varsamisová Veronika
Blatnice
11.
Sup Tomáš
Blatnička
27.
Stašková Kristýna
Blatnička
12.
Šeda Jakub
Blatnice
28.
Podkalská Monika
13.
Šustek Patrik
Blatnička
14.
Těthal Ondřej
Blatnice
15.
Vavrek Jakub
Nová Lhota
16.
Křenek Milan
Nová Lhota
Přechod na úvodní stránku